Pomoc dla Krzysia

Pomoc dla Krzysia
przekaż 1% - to nic nie kosztuje

środa, 28 kwietnia 2010

Podaj dalej i twórczy maj

Najpierw o zabawie...

Wpadłam kiedyś u kogoś na taką właśnie blogową zabawę, nie pamiętam już u kogo, bo zanim znalazłam osobę u której i ja do zabawy dołączyć mogłam, to kilka blogów zwiedziłam. Na co z resztą wcale nie narzekam. Pierwszą osobą u której dołączyłam do podawania była Zula nie zamieściłam informacji od razu, bo jakoś tak.... zapomniałam, później dołączyłam jeszcze do zabawy u Jasnobłękitnej no i czas najwyższy w końcu i u siebie dać komuś szansę, a więc o zabawie słów kilka...

Zasady zabawy są takie:

1. Musisz posiadać własnego bloga.
2. Pierwsze 3 osoby, które umieszczą pod tym wpisem komentarz, w którym zgłoszą chęć wzięcia udziału w zabawie, otrzymają ode mnie mały, ręcznie robiony upominek, który wyślę w ciągu 365 dni.
3. Ty organizujesz taką samą zabawę u siebie i dajesz szansę kolejnym 3 osobom na prezent - od Ciebie.
4. Każdy Blogowicz może 3 razy uczestniczyć w takiej zabawie.

No to czekam na chętnych :) a, że ja zapisałam się już dwa razy to obdaruję pierwsze 6 osób, które w komentarzu wyrażą chęć zostania obdarowanymi :)

______________________________________________

Natomiast przed minutami kilkoma trafiłam na wyzwanie rzucone sobie samej przez Michelle, ale zaprasza ona do przyłączenia się.
O co chodzi? Sprawa jest prosta - chodzi o to, aby każdego majowego dnia zrobić coś twórczego. Nieco się obawiam czy sprostam takiemu wyzwaniu z powodu majowych planów i obowiązków, ale spróbuję, czemu nie :)

2 komentarze:

  1. Hmm..zabawa brzmi ciekawie :) Więc się przyłanczam :)

    OdpowiedzUsuń
  2. 365dni? ok :) tez sie dolączam :) gdyby tp byly dwa miesiace to wolalabym ne ryzykowac ne zrobienia czegos, ale tyle czasu? na pewno zdaze cos wydziabać;d

    OdpowiedzUsuń