Pomoc dla Krzysia

Pomoc dla Krzysia
przekaż 1% - to nic nie kosztuje

środa, 15 września 2010

w odwiedzinach

Już dawno nie spędziłam pół dnia odwiedzając nowe blogi, a wszędzie oczywiście candy, same cudowności jakie tworzycie no i jest na co popatrzeć. Oj jest więc jak człowiek ma czas i tak sobie siądzie to tak patrzy i patrzy, i czasem aż od tego patrzenia w kompleksy popada, no i tego co miał zrobić nie zrobi bo mu czasu zabraknie.

W ogromnej ilości candy postanowiłam wziąć udział bo mi się tak Wasze prezenty podobają. Z części zrezygnowałam, bo po co robić konkurencję, skoro z prezencikiem chociaż pięknym nie bardzo będę miała co uczynić. No i tak sobie pomyślałam, że w sumie dawno u mnie candy nie było. Miałam doczekać do 1 roku, ale coś mi się wydaje, a nawet pewna jestem, że nie wytrzymam więc niebawem Was do siebie na Candy i ja zaproszę.

Tym czasem się do dwóch wymianek zgłosiłam, co by życie sobie urozmaicić :) Już praktycznie w ostatniej chwili ale jeszcze mi się udało
U Mikko

U Enthii


I jeszcze jedna sprawa. Może któraś z Was pomoże. Czy można gdzieś kupić gotową okrągłą kanwę? Bardzo takiej potrzebuję, a sama jakoś nie wydaje mi się, żebym ją ładnie zrobiła. Izoldka17 zasugerowała, żeby pójść ze zwykłą kanwą do krawcowej, ale póki co żywię nadzieję, że można kupić gotową. Wiecie coś na ten temat??

3 komentarze:

  1. ja mam zaprzyjażnioną krawcową - poszłbym do niej i porposiła o obrzucenie kanwwy owerlokiem:) i po temacie:)

    OdpowiedzUsuń
  2. też sobie właśnie buszuję po blogach i tak właśnie trafiłam na Twój. Śliczne rzeczy robisz:) Będę pewnie zaglądać, a jak kiedyś jeszcze urządzisz sobie odwiedziny, to zapraszam do mnie:)

    OdpowiedzUsuń
  3. cieszę się, ze dołączyłaś do mojej wymianki, podeślij mi jeszcze swój adres :)

    OdpowiedzUsuń