Pomoc dla Krzysia

Pomoc dla Krzysia
przekaż 1% - to nic nie kosztuje

piątek, 3 września 2010

W czerni

Zmierzyć się z czarnym kolorem ochotę miałam już dawno, tylko jakoś tak okazji nie było, ale co się odwlecze to nie uciecze jak to mawiają. Tak też się stało. W ArtPiaskownicy dziewczyny rzuciły wyzwanie z cyklu Monochromatycznie i kolorem obowiązującym ogłosiły czarny. Podumałam troszkę i zabrałam się do pracy. I tak oto powstało sobie pudełeczko.


Róża wg kursu zaproponowanego przez Oliwiaen tylko nieco większa. Średnica szablonu miała ok 67mm. A wierzch pudełka to 8cmx8cm

8 komentarzy:

 1. torbę wysłałam i torbę otrzymałam

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja również wysłałam 23.08 i wysłałam do Ciebie emaila, nie wiem czy doszedł, więc piszę też tutaj. Czy ona dotarła do celu? wiesz może?

  OdpowiedzUsuń
 3. Nati, proszę o odpowiedź na mojego emaila, gdyż zaczynam się martwić:).

  OdpowiedzUsuń
 4. Dziękuję za życzenia :*
  Odpowiadając na Twoje pytanie: niestety nie haftowałam niestety nigdy "na okrągło". Ale jeszcze nie spotkałam materiału specjalnie do tego, więc wydaje mi się, że chyba trzeba samodzielnie przystosować materiał.
  Pozdrawiam ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Mroczne to pudło!!

  Co do tego koła to nie zdarzyło mi się czegoś takiego wyszywać, ale na pewno gdzieś można to kupić, a jeśli nie to myślę że jeżeli pójdziesz do krawcowej z kanwą to Ci takie koło zrobi... Pozrawiam

  OdpowiedzUsuń