Pomoc dla Krzysia

Pomoc dla Krzysia
przekaż 1% - to nic nie kosztuje

wtorek, 18 maja 2010

Szaro buro i ponuro, ale...

Leje, ciągle leje. Dość już mam takiej pogody, bo się z domu ruszać nie chce, humory nie dopisują i wycieczki ekologiczne są odwoływane, bo gdzie z dziećmi w las kiedy od soboty z nieba niemal nieprzerwanie z większym lub mniejszym nasileniem krople spadają. Ehh... Ale całe szczęście, że istnieje taka społeczność jak ta stworzona przez Was, bo dzięki temu świat staje się nieco lepszy :) Dziś uśmiech na mojej twarzy pojawiał się gdy przeglądałam różne blogi i widziałam różne cuda - najczęściej bardzo kolorowe (chyba nie tylko ja odczuwam potrzebę kolorów), a ogromny uśmiech na mej twarzy zagościł, gdy otrzymałam od listonosza przesyłkę! A w niej prezent z Wiosennej Wymiany. Trafiło mi się, że wylosowana zostałam dla AgnieszkiMD - z czego bardzo się cieszę, gdyż mimo, że Agnieszki osobiście nie znam to czuję do niej niesamowitą sympatię i ogromną wdzięczność! No ale dość już gadania trzeba pochwalić Agneszkę za to, co dla mnie przygotowała


Moje igiełki w końcu będę miały wygodnie bo taki igielnik to królewskie miejsce. Niesamowicie mi się on podoba. Tak samo z resztą jak zakładka - moja własna, prywatna :) Sama bym sobie chyba nigdy zakładki nie sprawiła ;)

4 komentarze:

 1. Bardzo się starałam aby paczuszka Ci się Natalko spodobała, cieszę się, że tak się stało :). Mam nadzieję, że wszystko będzie Ci dobrze służyć :).

  OdpowiedzUsuń
 2. Witaj :)
  Cudeńka dostałaś :)
  Ale ja też !!!
  Dziękuję za piękny prezent wymiankowy. Przed chwilą przyszedł :)
  Serdecznie pozdrawiam :) Słońca życzę :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Zapraszam do mnie na Candy:)
  Przeczytaj proszę cały wpis:)
  http://pierwszekrokirobotkowe.blogspot.com/
  Pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego

  OdpowiedzUsuń
 4. Proszę skontaktuj się ze mną Kochana, koniecznie....
  kasja30@gmail.com

  OdpowiedzUsuń